O nas

Działamy na rynku od 1994 roku. Realizujemy zamówienia dla największych korporacji, małych firm oraz klientów indywidualnych poszukujących usług z najwyższej półki.

Tatra Extreme powstała w 1994 roku na bazie doświadczeń pracy w turystyce i ratownictwie tatrzańskim założyciela firmy, Andrzeja Ziarko. Od ponad 20 lat realizujemy różnorodne projekty, zarówno dla największych korporacji, mniejszych firm jak i wymagających klientów indywidualnych. Wyjątkowa atmosfera podczas naszych realizacji to jeden z najważniejszych powodów, dla których stale powiększamy grono stałych klientów. Byliśmy jedną z pierwszych tego typu firm na polskim rynku i od lat Tatra Extreme jest wzorem do naśladowania dla konkurencji. Zapewniamy kompleksową obsługę wyjazdów incentive, w Polsce i na całym świecie. Organizujemy wyjątkowe szkolenia, konferencję, koncerty, nie boimy się żadnych, nawet najbardziej niestandardowych zleceń.

W ramach naszych projektów potrafimy spełnić niejedno marzenie, jednak twardo stąpamy po ziemi. Współpracujemy ze sprawdzonymi, profesjonalnymi podwykonawcami. Niezależnie czy są to ekstremalni sportowcy, firmy przewozowe czy gwiazdy, jakość naszych usług i zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.
Jesteśmy ludźmi z pasją, o czym przekonał się każdy, kto z nami współpracował. Osobiście nadzorujemy wszystkie projekty. Od pierwszej, do ostatniej minuty zapewniamy pełną obsługę i zawsze dajemy z siebie wszystko. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Team